Hakkımızda

Türkiye içerisinde taşımacılık üzerinde tanınmasıyla birlikte güvenilir ve hızlı bir yöntemle hizmet vermektedir. Birden fazla kullandığı günümüzce teknoloji bakımından yüksek kaldıraç ve asansörler ile birlikte rahat taşımacılığı sağlamaktadır.

Hizmetler

Home Hizmetler
Evden Eve Taşımacılık
Günümüz şartlarında tayin, semt değiştirme, ev sahibi olma veya başka eve kiraya çıkma gibi sebeplerden dolayı sürekli olarak evden eve nakliyat ihtiyacı meydana gelmektedir. Bu bireysel imkanlarla gerçekleştirilmeye çalışıldığında oldukça zahmetli bir süreçtir. Bu zahmetli süreç evden eve nakliye sektörünün ortaya çıkmasına ve gelişmesine sebep olmuştur.
Ofis Taşımacılığı
İşlerinizi büyüterek yeni ve daha geniş bir mekana taşınmak durumunda kaldınız. Veya işlerinizin daha iyi yürüyeceği başka bir muhite taşınma kararı verdiniz. Bu aşamada ofis taşıma işleminizi ne kadar hızlı ve sorunsuz gerçekleştirirseniz zararınız o kadar az olacaktır.
Asansörlü Taşımacılık
Eşyalarınızın hem evden alınması hem de yüklenmesi aşamasında büyük kolaylık sağlayan evden eve taşımacılık asansörlü olarak gerçekleştirilerek zamandan ve işçilikten büyük tasarruf sağlanmaktadır. asansörlü evden eve taşımacılık hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterimizle öncelikle tüm detayları yüz yüze veya telefondan konuştuktan sonra yerinde tespit amacıyla uzman ekspertizimiz ile birlikte inceleme yapıyoruz