Hakkımızda

Türkiye içerisinde taşımacılık üzerinde tanınmasıyla birlikte güvenilir ve hızlı bir yöntemle hizmet vermektedir. Birden fazla kullandığı günümüzce teknoloji bakımından yüksek kaldıraç ve asansörler ile birlikte rahat taşımacılığı sağlamaktadır.

Hakkımızda

Home Hakkımızda
Firmamız Hakkında

Güvenli ve hızlı evinizi taşıma güvencesi!

Midyat Acar Nakliyat olarak uzun ve kısa yollar üzerinde deneyim ve tecrübeleriyle müşterilerin dikkatini nakliyat konusunda çekmekte. Türkiye içerisinde taşımacılık üzerinde tanınmasıyla birlikte güvenilir ve hızlı bir yöntemle hizmet vermektedir. Birden fazla kullandığı günümüzce teknoloji bakımından yüksek kaldıraç ve asansörler ile birlikte rahat taşımacılığı sağlamaktadır. Sektörleri üzerinde ayrıca mobilya, kapı, parke ve cam ürünlerinde taşımacılık yapmakta olan Midyat Acar Nakliyat, görevleri üzerinde de bilinçli bir şekilde adım atmakta. Referansları üzerinden ise sürekli gelişim için fikir aracılığıyla sektörde profesyonel ve uzman bir kadroya sahiptirler.

Vizyon ve Misyonumuz

Misyon ve amaçları doğrultusunda Midyat Acar Nakliyat, temelinde müşteri memnuniyeti ve güvenilir taşımacılık bilincini kazanmıştır. Birden fazla seçenekleriyle birlikte il ve evden eve nakliyat işlemlerini profesyonel olarak yapmaktadır. Ayrıca koruma ve güvenlik açısından ambalaj, korunma çitleri gibi korumalar ile hasarsız bir yol izlemektedirler.

Tüm yol zorluğunu atlatmakta deneyim kazanmış ve son model araçlar ile kesintisiz hizmet vermekteler. Amaçları konusunda da prensip edinmiş Midyat Acar Nakliyat, temin ettiğiniz istekleri yerine getirmek için çabalamaktadır. Uzun süreçler boyunca adını üst basamaklara duyurmak için ise alıcılar ile birlikte güven bağını kuvvetlendirmişlerdir. Aynı zamanda farklı apartmanlar üzerinde de asansörlü hizmet vermesiyle 13 kata kadar güçten tasarruf etmektedir. Hizmet açısından farklı koşullara sahip olmasıyla müşteri odaklı kuralları da bulunmakta ve sektör içerisinde düzeni sağlamaktadır. Midyat Acar Nakliyat, hizmet ettiği süreç boyunca edindikleri bilgiler ile birden farklı sorunlardan kolaylıkla üstesinden gelebilmekte.

Aynı zamanda bunca zaman boyunca bütünlük içerisinde bulunan ekip performansı ile birlikte en iyi hizmeti sunmayı amaçlamışlardır. Kanunlara göre de belgeleri ile birlikte müşteriler için güvenceleri bulunmakta. Süre ve teslimat konusunda da sorun bulundurmuyorlar aksine geniş bir zaman çizelgesine sahiptirler. Böylelikle birikimleri ile birlikte Midyat Acar Nakliyat, alanındaki rakiplerine göre sunmuş olduğu hizmet kalitesini göstermektedir.  Güçlü altyapısı ile ayrı bir şekilde taşımacılık yönünde sınır tanımadan hizmetlerini sürdürmektedir.

Midyat Evden Eve Taşımacılık,Midyat Ev Taşıma, Midyat Ev Nakliyat, Midyat Taşımacılık, Evden eve nakliyat, Evden eve taşımacılık

500+

Mutlu Müşteri

500+

Evden Eve Taşıma

3507

Nakliye Aracı

Evinizi ve güveninizi taşıyoruz.

Garantili Evden Eve Nakliyat Firması ile taşınmak ister misiniz?
Hasarsız Taşıma
100%
Deneyimli Kadro
100%
Tecrübe
100%
Müşteri Memnuniyeti
100%
Midyat Acar Evden Eve Taşımacılık

Neden Biz

Profesyonel Ev Taşıma hizmetlerini sizlerle buluşturacak olan firmalarımızın üst donanımlara sahip olduğunu görebileceksiniz. En özel şekilde dizayn edilen ve uzun yola dayanıklı olacak biçimde hazırlanan araçlarımız ile şehirlerarası veya şehir içi taşımacılık hizmetlerinin profesyonel şekilde verildiğini aktarmaktayız.